Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Pomoc Księgowej

Agencja CAPITAL-Stefan Wałęka
Warszawa
praca stacjonarna
6545 dni temu

Ogłoszenie numer: 22359, z dnia 2006-08-16

Jako agencja pracy, szukamy kandydatek/kandydatów do pracy w księgowości od drugiej połowy lipca do października 2006r.

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: CZ./KS.

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta - dużej znanej firmy usługowej, poszukujemy kandydatów/kandydatek do pracy w księgowości od drugiej połowy sierpnia do końca października 2006 r. Jest to praca w ramach outsourcingu, tzn. pracownik podpisuje umowę o pracę z Agencją, a zostaje oddelegowany do pracy u Pracodawcy Użytkownika. Osoba zatrudniona na w/w stanowisku będzie wykonywała określone prace w dziale finansowo-księgowym. Jest to praca na cały etat, a stawka brutto wynosi 10 zł za godz. pracy.

Wymagania

- konieczne doświadczenie w dziale finansowo-księgowym, księgowym lub finansowym; - min. średnie wykształcenie; - znajomość obsługi komputerowych programów księgowo-finansowych

Oferujemy

Stawkę brutto 10 zł za godzinę pracy.