Zobacz więcej ofert pracy

Pomoc Księgowa

Agencja CAPITAL-Stefan Wałęka
Warszawa
praca stacjonarna
6512 dni temu

Ogłoszenie numer: 23285, z dnia 2006-09-18

Jako agencja pracy, szukamy kandydatek/kandydatów do pracy w księgowości na okres minimum 2 tygodni z możliwością przedłużenia do 1 miesiąca w dużej firmie telekomunikacyjnej.

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: KS./CZ.

Opis stanowiska

Jest to praca czasowa na okres minimum 2 tygodni, z możliwością przedłużenia do 1 miesiąca. Firma chce zatrudnić kilka osób na w/w stanowisku. Praca odbywa się w ramach outsourcingu, tzn. pracownik podpisuje umowę o pracę z Agencją, a zostaje oddelegowany do pracy u Pracodawcy Użytkownika. Osoba zatrudniona na w/w stanowisku będzie zajmowała się weryfikacją faktur, wprowadzeniem ich do systemu komputerowe i innymi pracami w dziale księgowym. Jest to praca na cały etat, od poniedziałku do piątku a stawka brutto wynosi 11zł za godz. pracy.

Wymagania

- min. średnie wykształcenie, mile są widziani studenci zaoczni; - dobra znajomość obsługi programu Excel; - chociaż krótkie doświadczenie w dz. księgowym, finansowym lub przy fakturowaniu; - dokładność, sumienność, odpowiedzialność.

Oferujemy

Stawkę brutto 11 zł za godzinę pracy.