Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
Pomoc księgowa

PIN Sp. z o.o.
mazowieckie, Warszawa - Białołęka
praca stacjonarna
5083 dni temu

Ogłoszenie numer: 116460, z dnia 2010-09-15

Jesteśmy firmą świadczącą specjalistyczne usługi poligraficzne dla klientów z terenu Unii Europejskiej. Oferujemy m.in. druk optycznych nośników danych tj. płyty CD / DVD / BD, jesteśmy również producentem opakowań nośników.

Miejsce pracy: mazowieckie, Warszawa - Białołęka

Opis stanowiska

Do obowiązków osoby zatrudnionej na w/w stanowisku należeć będzie:
  • wprowadzanie do systemu księgowego: dokumentów kosztowych; wyciągów bankowych; dokumentów magazynowych
  • prowadzenie rozrachunków
  • monitoring należności
  • kontakty z firmami windykacyjnymi

Wymagania

  • doświadczenie w pracy z programem Raks SQL
  • min. średnie wykształcenie
  • znajomość j. angielskiego

Oferujemy

  • stałą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.