Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
Pomoc ds. księgowych

Riset
mazowieckie
praca stacjonarna
5308 dni temu

Ogłoszenie numer: 88079, z dnia 2010-02-02

Riset

Przedstawiciel wiodących koncernów światowych, dostawca urządzeń i nowoczesnych rozwiązań informatycznych dla biur, oraz systemów "after printing" dla poligrafii. Riset posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie handlowe i serwisowe na polskim rynku. Zajmuje się importem i dystrybucją urządzeń elektronicznych o wysokim zaawansowaniu technologicznym oraz rozwiązań informatycznych opartych na tych urządzeniach.

Miejsce pracy: mazowieckie

Opis stanowiska

  • Praca przy komputerze
  • Samodzielna współpraca z biurem rachunkowym
  • Rejestracja dokumentów
  • Archiwizacja dokumentów
  • Windykacja należności
  • Weryfikacja dokumentów pod względem formalnym i rachunkowym

Wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe
  • Min 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Znajomość programów księgowych
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Samodzielność i dokładność

Oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie