Pomoc domowa

Miejski Urząd Pracy w Olsztynie
Olsztyn
praca stacjonarna
7 dni temu
Miejsce pracy: Olsztyn
Numer: StPr/24/1320
OBOWIĄZKI:
Gotowanie, sprzątanie, prasowanie w Domu Zakonnym. Godziny pracy 9-17
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

Mile widziane doświadczenie zawodowe. Wymagana umiejętność gotowania i prasowania.

Miejsce pracy:

Olsztyn

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 500 PLN

KONTAKT:
Sposób aplikowania:

za pośrednictwem urzędu

Adres:

Piłsudskiego 64b, 10-450 Olsztyn, powiat: m. Olsztyn, woj: warmińsko-mazurskie

Dane kontaktowe:

Edyta Zubel
895372843

Sposób kontaktu:

Wymagane dokumenty:

Źródło oferty pracy: Miejski Urząd Pracy w Olsztynie