Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Pomoc Administracyjno-Biurowa

Boels Polska Sp.Z.o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
5460 dni temu

Ogłoszenie numer: 80220, z dnia 2009-11-05

Boels Verhuur B. V. to holenderska firma z 32-letnim doświadczeniem w sektorze wynajmu maszyn, urządzeń i narzędzi dla przemysłu, budownictwa oraz klientów indywidualnych. Jest liderem branży na rynkach Holandii, Belgii i Niemiec. W 2006 otworzyła swoje punkty w Austrii i Czechach, a w 2009 rozpoczyna działalność w Polsce. Do naszego oddziału w Warszawie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:
  • Prace administracyjne
  • Utrzymywanie kontaktu z Zarządem firmy w Holandii
  • Wspieranie kierownika oddziału
  • Wspieranie account menager’ów
  • Sporządzanie ofert
  • Wprowadzanie danych klientów do systemu
  • Kontakt z klientami w kwestiach regulowania płatności
  • Wystawianie faktur
  • Przyjmowanie klientów
  • Przyjmowanie dostawców
  • Pomoc klientom (telefonicznie, poprzez e-mail, w oddziale)
  • Współpraca z księgowością

Wymagania

  • Dobra znajomość Outlook
  • Dobra znajomość Microsoft Office
  • Dobra znajomość niemieckiego w mowie i piśmie
  • Znajomość angielskiego dodatkowym atutem
  • Umiejętność nawiązywania kontaktów

Oferujemy

  • Motywacyjny system wynagrodzeń
  • Pracę w jednej z największych wypożyczalni w Europie
  • Przyjemną atmosferę pracy
  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego
  • Pracę w młodej entuzjastycznej drużynie.