Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie Gdańsk Położna Gdańsk
Położna Środowiskowo - Rodzinna

Scanmed Multimedis S.A.
Gdańsk
praca stacjonarna
3940 dni temu

Scanmed Multimedis SA jest dynamicznie rozwijającą się firmą medyczną, która w ciągu kilkunastu lat działalności ugruntowała swoją silną pozycję na rynku prywatnych usług medycznych, stając się jednocześnie jednym z największych dostawców usług opieki medycznej.

Miejsce pracy: Gdańsk

Zadania:
  • Udzielanie świadczeń zapobiegawczych, diagnostycznych, pielęgnacyjnych, opiekuńczych i edukacyjnych wobec pacjentów zgłaszających się do gabinetu położnej, jak również w środowisku zamieszkania pacjenta, zgodnie z aktualną wiedzą medyczną, przyjętymi standardami i posiadanymi uprawnieniami;
  • Określanie zapotrzebowania na opiekę położniczą oraz realizowanie kompleksowej opieki nad kobietą, noworodkiem i rodziną;
  • Przygotowanie miejsca i warunków (sprzętu, wyposażenia, narzędzi, dokumentacji) pracy zgodnie z najnowszą wiedzą medyczną oraz własnymi kompetencjami;
  • Dbanie o prawidłowe zabezpieczenie komórki organizacyjnej;
  • Diagnozowanie zagrożeń zdrowia rodziny na które rodzina narażona jest w środowisku zamieszkania;
  • Dezynfekcja i sterylizacja narzędzi i sprzętu medycznego zgodnie z obowiązującymi procedurami, przestrzeganie zasad aseptyki i antyseptyki;
  • Stosowanie właściwej i efektywnej gospodarki materiałami medycznymi i lekami.
Wymagania:
  • Dyplom;
  • Prawo wykonywania zawodu;
  • Minimum dwuletnie doświadczenie zawodowe w pracy w podstawowej opiece zdrowotnej;
  • Kurs kwalifikacyjny dla położnych w zakresie położnictwa środowiskowo-rodzinnego;
  • Wysoka kultura osobista;
  • Zaangażowanie oraz rzetelność w podejmowanych działaniach;
  • Dyspozycyjność, punktualność, elastyczność.
Oferujemy:
  • Możliwość kształcenia się i poszerzania swojej wiedzy;
  • Pracę w aktywnym i wymagającym środowisku.