Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
POCKET MEDIAR - KOORDYNATOR PROJEKTU

ROTOMedia Agencja Reklamowa
Warszawa
praca stacjonarna
5613 dni temu

Ogłoszenie numer: 63669, z dnia 2009-05-05

Agencja Reklamowa ROTOMedia® – wyłączny przedstawiciel Z-Card® Ltd. w Polsce poszukuje odpowiednich kandydatów na stanowisko Menedżera Sprzedaży narzędzi typu „Pocket media®” patrz; www.zcard.pl:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

- sprzedaż narzędzi reklamowych typu Pocket Media® w ramach konkretnych projektów - pozyskiwanie klientów, sponsorów, negocjacje handlowe - koordynacja realizacji projektów we współpracy z partnerami programowymi - podejmowanie wszelkich działań na rzecz budowy i wzmacniania marki Z-Card® w Polsce

Wymagania

- wykształcenie co najmniej średnie - dobra znajomość zagadnień marketingu i reklamy - praktyczne doświadczenie zawodowe w bezpośredniej sprzedaży produktów reklamowych - bardzo dobre kontakty handlowe - mile widziana znajomość języka angielskiego

Oferujemy

- umowę o pracę po udanym, trzymiesięcznym okresie próbnym - bardzo wysokie wynagrodzenie prowizyjne - w okresie próbnym wyłącznie wynagrodzenie prowizyjne - przyjazną atmosferę i dobre warunki pracy w Warszawie