Najnowsze oferty pracy

  • Koordynator Recepcji

    ISS Facility Services Sp. z o.o.   Warszawa    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator  umowa o pracę / zlecenie  pełny etat
    22 godz.
    Zakres obowiązków: Koordynacja pracy recepcji w całej Polsce. Odpowiedzialność za jakość, terminowość prac. Szkolenia pracowników recepcji w zakresie pełnionych zadań. Dbanie o szerzenie kultury firmy, utrzymywanie usług na najwyższym poziomie. Rekrutacja pracowników, zatrudnianie,...
Zobacz więcej ofert pracy

PO Kierownik Recepcji

Best Western Hotel Felix
Warszawa
praca stacjonarna
3092 dni temu

aktualnie poszukuje

pracownika na stanowisko

Miejsce pracy: Warszawa
Obowiązki:
  • dokonywanie niezbędnych czynności i formalności w celu zagwarantowania prawidłowego przebiegu pobytu gościa w hotelu
  • dbałość o pozytywny wizerunek sieci
  • dbałość o wysoki standard obsługi Gości
  • zarządzanie podległym personelem
  • dbałość o poprawność dokumentów
Wymagania:
  • mile widziane doświadczenie na stanowisku Z- cy Kierownika Recepcji lub Kierownika Recepcji
  • znajomość  języka angielskiego w stopniu bardzo dobrym
  • znajomość pakietu MS Office w stopniu co najmniej dobrym
  • mile widziane doświadczenie w pracy z systemem recepcyjnym, znajomość systemu Brilliant będzie dodatkowym atutem
  • wykształcenie min. średnie
  • wysoka kultura osobista i umiejętności interpersonalne
  • dokładność, sumienność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • samodzielność, inicjatywa oraz doskonała organizacja czasu pracy
Oferujemy:
  • umowę o pracę w wiarygodnej i dynamicznie rozwijającej się firmie
  • szansę rozwoju dla najlepszych pracowników
  • przyjazną atmosferę pracy w zespole

SATORIA Group SA to polska grupa kapitałowa działająca na rynku od ponad 40 lat, lider w organizacji i zarządzaniu obiektami hotelarsko-konferencyjnymi oraz wynajmie powierzchni biurowych.
SATORIA zarządza 7 własnymi hotelami klasy biznes i klasy turystycznej działającymi pod markami Best Western, START hotel, RT Hotels. Planujemy rozszerzenie wachlarza marek o kolejne dwie do końca 2018 r.
BEST WESTERN Hotel Felix to idealne miejsce na odpoczynek oraz organizację szkolenia lub konferencji. Zapewniamy gościom wygodne pokoje, wyśmienitą kuchnię i liczne sale konferencyjne.