Najnowsze oferty pracy

  • Glazurnik

    Chiara Investment Sp.zo.o.   dolnośląskie
    relokacja do: Oferta pojawiła się w wynikach wyszukiwania ponieważ pracodawca zapewnia pomoc w relokacji do miejsca pracy. Jeśli nie chcesz widzieć ofert z relokacją, zaznacz w filtrach tryb pracy jaki Cię interesuje. Warszawa
    pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    24 godz.
    układanie płytek w łazienkach - od stanu deweloperskiego;
  • Glazurnik / Szpachlarz / Malarz

    Chiara Investment Sp.zo.o.   Warszawa    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    10 dni
    układanie płytek ściennych; układanie płytek podłogowych; szpachlowanie, malowanie; roboty wykończeniowe;
Zobacz więcej ofert pracy

Płytkarz - Glazurnik

Bad Element Polska
dolnośląskie, Lwówek Śląski
praca stacjonarna
1939 dni temu

Firma Bad Element Polska Sp. z o.o.
poszukuje pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Lwówek Śląski
Zadania:
  • wykonywanie prac glazurniczych w produkowanych modułach łazienkowych
Wymagania:
  • doświadczenie w pracach glazurniczych
  • własny sprzęt (maszynka do cięcia, szlifierka kątowa, drobne narzędzia)
  • dokładność w wykonywanych pracach
  • dobra organizacja pracy
  • komunikatywność
  • rzetelność
Oferujemy:
  • stabilną i interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • możliwość rozwoju zawodowego w branży prefabrykowanych modułów łazienkowych
  • oferujemy wynagrodzenie w zakresie 8000 - 11000 zł brutto