Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie
Planista Produkcji (w drukarni)

Serwis Personalny Sp. z o.o.
wielkopolskie, Sady k/Poznania
praca stacjonarna
5862 dni temu

Ogłoszenie numer: 46728, z dnia 2008-07-11

SERWIS PERSONALNY SP. Z O.O. Agencja Pracy Tymczasowej (1428/3) Zajmuje się doradztwem personalnym, rekrutacją osób według zapotrzebowań naszych Klientów.

Miejsce pracy: wielkopolskie, Sady k/Poznania

Nr Ref.: PO/SP/DRUK/H

Opis stanowiska

Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za: -sporząrzadzanie krótkotrwałych i długotrwałych planów produkcji, -udział w tworzeniu planów strategicznych długoterminowych, -planowanie wykorzystania mocy parku maszynowego, -zapewnienie terminowości dostaw wyrobów gotowych do Klienta, - odpowiedzialność za prowadzenie procesów optymalizacji, - współpraca z działem planowania materiałowego

Wymagania

-wykształcenie wyższe (ekonomia, matematyka, ekonometria) -doświadczenie zawodowe w Dziale Planowania Produkcji w dużym międzynarodowym przedsiębiorstwie- najlepiej drukarni, -znajomość środowiska MS Windows i MS Office-Exel w stopniu zaawansowanym, - znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym, -doświadczenie w pracy ze zintegrowanym sytemem np. SAP, będzie dodatkowym atutem, -doświadczenie w planowaniu pracy w drukarni

Oferujemy

Oferujemy pracę na samodzielnym stanowisku w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku. Możliwość rozwoju zdolności decyzyjnych. Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia cennego doświadczenia Atrakcyjne wynagrodzenie.