Zobacz więcej ofert pracy

Pizzero - Kasjer

Gastronomia Dariusz Skoczylas
Stalowa Wola
praca stacjonarna
3871 dni temu

Ogłoszenie numer: 399825, z dnia 2014-03-14

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Stalowa Wola

Opis stanowiska

  • Przygotowywanie produktów pizzerii zgodnie ze standardami firmy
  • Obsługa Klientów w lokalu oraz przez telefon
  • Dbanie o czystość w miejscu pracy

Wymagania

  • Chęci i zaangażowanie do pracy
  • Komunikatywność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Posiadanie lub gotowość wyrobienia książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych

Oferujemy

  • Szkolenia przygotowujące do wykonywanej pracy
  • Rozwój zawodowy (możliwość awansu na stanowiska funkcyjne)
  • Terminowo wypłacane wynagrodzenie
  • Pracę w młodym zespole i miłej atmosferze
  • Zniżki na pizze pracownicze do 65%