Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie Gdańsk
Piping Engineer

Comatec Poland Sp. z o.o.
Gdańsk
praca stacjonarna
2009 dni temu

Ogłoszenie numer: 2374273, z dnia 2019-03-19

Grupa Comatec, czołowa firma inżynierska wywodząca się z Finlandii, która rozwija się na rynku międzynarodowym, świadczy i doskonali usługi projektowania technicznego, zarządzania projektami i doradcze dla przemysłu technologicznego, w szczególności w dziedzinie budowy maszyn. Grupa Comatec jest znana z sukcesów w wykonywaniu trudnych zadań, w których zawsze stosuje rozwiązania oparte na nowoczesnych oraz wypróbowanych w praktyce technologiach.

Miejsce pracy: Gdańsk

Opis stanowiska

• piping design for offshore, onshore industry and marine;
• perform engineering design/drawings according to customers’ requirements;
• creating technical documentation – layouts, isometrics, material lists

Wymagania

• higher education, preferably in Mechanical/Piping engineering;
• minimum 5 years working experience in piping design, knowledge of international standards and codes;
• 3D modeling experience (Siemens NX will be an asset);
• good English language skills, both verbal and written;
• problem-solving mind;
• ability to work under pressure and within tight deadlines

Oferujemy

  • possibility to work in dynamic international environment;
  • modern design tools;
  • friendly atmosphere;
  • private medical care;
  • co-financing for the Multisport card