Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie
PIELĘGNIARKA

EPIONE II Sp. z o.o.
łódzkie
praca stacjonarna
5538 dni temu

Ogłoszenie numer: 68782, z dnia 2009-06-16

NZOZ 'EPIONE' istnieje na rynku usług medycznych od 01.11.1997 r. Przedmiotem działalności jest obsługa medyczna pacjentów w zakresie świadczenia podstawowych i specjalistycznych usług medycznych.

Miejsce pracy: łódzkie

Opis stanowiska

Osoba pracująca na tym stanowisku zobowiązana będzie do świadczenia usług pielęgniarskich u zadeklarowanych pacjentów w ich miejscu zamieszkania oraz do prowadzenia niezbędnej dokumentacji medycznej.

Wymagania

Wykształcenie pielęgniarskie, ukończony (lub w trakcie) KURS pielęgniarstwa środowiskowego lub opieki długoterminowej, zaangażowanie i chęć do pracy.

Oferujemy

Pracę na umowę zlecenie lub na umowę o pracę, konkurencyjnie wysokie zarobki, szkolenia i miłą atmosferę w miejscu pracy.