Zobacz więcej ofert pracy

Pielęgniarka

EFL Service SA
Wrocław
praca stacjonarna
5865 dni temu

Ogłoszenie numer: 47268, z dnia 2008-07-25

działa na rynku od 1994 roku. Należy do EFL S.A.,francuskiej grupy finansowej Credit Agricole S.A. Firma zarządza biurowcem „Centrum Orląt” oraz nieruchomościami we Wrocławiu, prowadzi portal internetowy AUTOEFL.com.pl, zajmuje się windykacją wierzytelności . EFL Service S.A. jest Zakładem Pracy Chronionej.

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska

  • prowadzenie dokumentacji związanej z podstawową opieką medyczną dla pracowników Spółki- ZPCHr,
  • prowadzenie firmowego punktu medycznego oraz zabezpieczenie materiałowe punktu,
  • rozliczanie zakupów i wydawania środków medycznych dla pracowników,
  • organizacja i zapewnienie realizacji podstawowej opieki medycznej i rehabilitacyjnej pracowników spółki - osób niepełnosprawnych,
  • udział w pracach komisji powypadkowej,
  • kontrola realizacji zadań z zakresu opieki zdrowotnej dla zatrudnionych pracowników,
  • prowadzenie ewidencji świadczeń medycznych realizowanych na rzecz pracowników.
  • Wymagania

  • uprawnienia do wykonywania zawodu pielęgniarki,
  • kurs Ochrony Zdrowia Pracujących (Medycyny Pracy),
  • mile widziany orzeczony stopień niepełnosprawności,
  • znajomość obsługi komputera: pakiet Office.
  • Oferujemy

  • pracę w młodym i dynamicznym zespole w stabilnej firmie należącej do dużej międzynarodowej grupy finansowej,
  • stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy),
  • bogaty pakiet świadczeń socjalnych.