Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Opolskie Opole
Pielęgniarka Opieki Długoterminowej

EPIONE Sp.j
Opole
praca stacjonarna
5299 dni temu

Ogłoszenie numer: 88981, z dnia 2010-02-11

EPIONE Sp.j

NZOZ 'EPIONE' istnieje na rynku usług medycznych od 01.11.1997 r. Przedmiotem działalności jest obsługa medyczna pacjentów w zakresie świadczenia podstawowych i specjalistycznych usług medycznych.

Miejsce pracy: Opole

Opis stanowiska

Poszukujemy pielęgniarek do udzielania świadczeń pielęgnacyjnych i opiekuńczych w domu pacjenta. Praca od pn do pt.

Wymagania

Wykształcenie pielęgniarskie, roczny staż pracy w lecznictwie stacjonarnym, ukończona specjalizacja lub kurs kwalifikacyjny w dziedzinie opieki długoterminowej lub pielęgniarstwa środowiskowego lub rodzinnego lub geriatycznego lub w trakcie tych specjalizacji lub kursów, zaangażowanie i chęć do pracy.

Oferujemy

Konkurencyjne zarobki, szkolenia, pracę w miłej i przyjaznej atmosferze.