Zobacz więcej ofert pracy

PHP/WEB Developer

Eurozet
Warszawa
praca stacjonarna
3328 dni temu

poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Wymagania:
  • minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra, praktyczna znajomość PHP5, HTML5, CSS3, JavaScript (jQuery)
  • znajomość CMS - eZ Publish 4/5
  • projektowanie w oparciu o Responsive Web Design
  • podstawowa znajomość środowiska linux/unix
  • umiejętność szybkiego przyswajania nowej wiedzy
  • znajomość języka angielskiego w stopniu co najmniej umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej.
Dodatkowe atuty:
  • znajomość technologii SASS, Compass, Bootstrap
  • znajomość Angular.js lub Backbone
  • umiejętności cięcia grafiki
Obowiązki:
  • programowanie warstw front-end aplikacji internetowych z zastosowaniem HTML5, CSS3 i JavaScript
  • prace projektowo/programistyczne dynamicznych elementów strony, tworzenie dodatkowych modułów do systemu CMS – eZ Publish
  • tworzenie dokumentacji technicznej