Najnowsze oferty pracy

  • Developer

    Rotenso - Grupa Thermosilesia   Ruda Śląska    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    2 dni
    Będziesz odpowiedzialny/a za: projektowanie i wdrażanie nowych rozwiązań komputerowych; weryfikację i naprawę błędów w integracjach komputerowych; analizowanie wymagań biznesowych, opracowanie technicznych rozwiązań; testowanie, debugowanie, poprawianie błędów w oprogramowaniu;...
Zobacz więcej ofert pracy

PHP Web Developer

LOBO HR
Poznań
praca stacjonarna
3480 dni temu

Lobo HR - międzynarodowa agencja doradztwa personalnego dla klienta agencji marketingu zintegrowanego poszukuje inteligentnego PHP Dev który dołączy do zespołu. Nasz klient specjalizuje się w opracowywaniu i realizacji programów lojalnościowych, a także kompleksowej obsłudze BTL. Prowadzą nowatorskie działania wyróżnione licznymi nagrodami branży m.in. Golden Arrow, Najlepszy Partner w Biznesie, Boomerang. Do najważniejszych klientów firmy należą liderzy poszczególnych branż, m.in.: Nestel,Akzo Nobel, Whirlpool, Rockwool, Henkel, Philips, Aviko, Kamis.

Miejsce pracy: Poznań

Obowiązki:

Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za kooperację głównie z frontendowcami w młodym, entuzjastycznym zespole programistów. Ponad to będziesz odpowiedzialny za tworzenie aplikacji do obsługi programów lojalnościowych i promocji.

Zadania:

  • współtworzenie nowoczesnych, zgodnych z trendami serwisów WWW
  • tworzenie aplikacji webowych w oparciu o wyspecyfikowane funkjconalności
  • tworzenie i konfiguracja bazy danych na potrzeby projektu
Wymagamy:
  • doświadczenia w tworzeniu aplikacji webowych (środowisko PHP, framework'i)
  • dobrej znajomości MySQL i relacyjnych baz danych
  • podstawowej znajomości HTML, CSS, JS
  • umiejętności samodzielnej konfiguracja serwera WWW
  • umiejętności korzystania z zewnętrznych API (Facebook, Google Maps, etc.)
  • mile widziana praca z systemem kontroli wersji GIT i/lub z systemem operacyjnym z rodziny Linux
Oferujemy:
  • możliwość pracy dla wiodących marek na rynku
  • wynagrodzenie 6-7 tys. netto
  • forma współpracy do uzgodnienia
  • możliwość realizacji własnych pomysłów
  • współuczestniczenie w rozwoju oferty multimedialnej firmy
  • przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole
Prosimy o dołączenie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na pozostawienie moich danych osobowych w bazie danych Agencji Pracy Lobo oraz na przetwarzanie ich dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji oraz w celach marketingowych (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883) . Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o przysługującym mi prawie do wglądu, poprawiania i usunięcia moich danych osobowych, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne."

Więcej naszych ofert na stronie www.lobohr.pl