Najnowsze oferty pracy

  • Developer

    Rotenso - Grupa Thermosilesia   Ruda Śląska    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 dni
    Będziesz odpowiedzialny/a za: projektowanie i wdrażanie nowych rozwiązań komputerowych; weryfikację i naprawę błędów w integracjach komputerowych; analizowanie wymagań biznesowych, opracowanie technicznych rozwiązań; testowanie, debugowanie, poprawianie błędów w oprogramowaniu;...
Zobacz więcej ofert pracy

PHP Software Engineer

Pearson Frank International
Warszawa
praca stacjonarna
2097 dni temu

Pearson Frank International jest światowym liderem rekrutacji w językach Java, Web, Mobile i PHP. Naszą misją jest dopasowanie naszych globalnych klientów do czołowych programistów Java i PHP.

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: 19/10/2018/WB
Zadania:
  • Praca w międzynarodowym developerskim środowisku, w małych zespołach, w rożnych dziedzinach specjalizacji oraz pracujących w Scrum
  • Projektowanie i wdrażanie mikro serwisów  zgodnie z wzorami OOP
  • Rozwijanie aplikacji, testy jednostkowe
    Wspomaganie działających systemów
  • Ustalanie planów technicznych dla zespołu developerskiego
  • Zapewnianie regularnego feedback, który jest niezbędny do dostarczenia produktu i dotrzymania terminów
Wymagania:
  • Bardzo dobra znajomość PHP7, SQL
  • Dobra znajomość HTML, CSS, JS, REST, Design Patterns
  • Wcześniejsze doświadczenia zawodowe na stanowisku developerskim
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
Oferujemy:
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Ubezpieczenie zdrowotne oraz opiekę dentystyczna
  • Dodatkowe lekcje języka angielskiego
  • Szkolenia i konferencje
  • Premie kwartalne
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę