Najnowsze oferty pracy

  • Developer

    Rotenso - Grupa Thermosilesia   Ruda Śląska    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    2 dni
    Będziesz odpowiedzialny/a za: projektowanie i wdrażanie nowych rozwiązań komputerowych; weryfikację i naprawę błędów w integracjach komputerowych; analizowanie wymagań biznesowych, opracowanie technicznych rozwiązań; testowanie, debugowanie, poprawianie błędów w oprogramowaniu;...
Zobacz więcej ofert pracy

PHP Developer

Cyclad Sp. z o.o.
Poznań
praca stacjonarna
3718 dni temu

Oferta aktualna do: 2014-05-22

Cyclad to międzynarodowa firma konsultingowa działająca w sektorze IT/ICT. Podstawowy zakres świadczonych przez nas usług obejmuje Rozwiązania Kadrowe, Cyclad Tools, Outsourcing IT oraz usługę Software House. Naszą misją jest dostarczanie najwyższej jakości usług przy zachowaniu partnerskich relacji zarówno z naszymi Klientami, jak i Pracownikami.

Miejsce pracy: Poznań
Nr Ref.: CC14/PHP/POZ/PRACA/786
Główne zadania na tym stanowisku pracy to:
  • Udział w tworzeniu architektury rozwiązań
  • Projektowanie oraz implementacja rozwiązań
  • Testowanie wytworzonego oprogramowania
  • Raportowanie postępu prac do kierownika projektu
  • Tworzenie dokumentacji projektowej
  • Dbałość o jakość wytworzonego oprogramowania
Wymagania wobec Kandydata:
  • Wykształcenie wyższe informatyczne
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość PHP oraz frameworków Zend, Symfony, CakePHP
  • Doświadczenie w rozwijaniu dużych systemów webowych (w tym klasy ERP)
  • Znajomość zagadnienia testów jednostkowych z wykorzystaniem PHPUnit
  • Umiejętność korzystania z narzędzi do kontroli wersji GIT
  • Doświadczenie w wykorzystaniu relacyjnych baz danych
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Gotowość do podróży służbowych
Oferujemy:
  • Stabilną i ciekawą pracę w przyjaznej atmosferze
  • Pakiet świadczeń socjalnych (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta Multisport)
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie będącej liderem w swojej branży
W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacjnych(zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dziennik Ustaw z 2002 r Nr 101 Poz. 926 z późn. zmianami.)