Najnowsze oferty pracy

  • Developer

    Rotenso - Grupa Thermosilesia   Ruda Śląska    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    2 dni
    Będziesz odpowiedzialny/a za: projektowanie i wdrażanie nowych rozwiązań komputerowych; weryfikację i naprawę błędów w integracjach komputerowych; analizowanie wymagań biznesowych, opracowanie technicznych rozwiązań; testowanie, debugowanie, poprawianie błędów w oprogramowaniu;...
Zobacz więcej ofert pracy

PHP Developer - e-commerce

Recruit.pl
Wrocław
praca stacjonarna
2555 dni temu

Jesteśmy nowoczesną agencją doradztwa personalnego oraz dostawcą rozwiązań informatycznych dla branży Human Resources. Naszą misją jest wszechstronne wspieranie Klientów w budowaniu kadry przedsiębiorstwa.

Nasz Klient agencja interaktywna i renomowany software house z Wrocławia poszukuje starszego programisty PHP. Praca będzie polegała na projektowaniu, implementowaniu i wdrażaniu złożonych platform e-Commerce, opartych na Magento.

Wrocław
nr ref. PHE/WW/06/2017

Zadania:
  • projektowanie, implementacja i wdrażanie projektów webowych opartych na różnych dostępnych technologiach.
  • projektowanie i implementacja portali i systemów internetowych,
  • rozwijanie istniejących systemów opartych na PHP,
  • przeprowadzanie code rewiev powstającego w projektu,
  • dbanie o wysoką jakość tworzonych rozwiązań.

Oczekujemy:
  • zaawansowanie w programowaniu PHP, OOP (minimum 4 lata)
  • umiejętności implementacji integracji z systemami zewnętrznymi (przy wykorzystaniu np. API REST, JSON),
  • rozwiązywanie problemów wydajności serwisów jakie pojawiają się w projektach webowych
  • koncentracja na optymalizacji i rozwiązaniach high traffic
  • praktyka testowania i dokumentowania kodu,
  • mile widziane Continuous Integration projektów programistycznych,
  • praktyka z przynajmniej jednym z najpopularniejszych repozytoriów kodu,
  • wykształcenie techniczne lub informatyczne mile widziane

Oferujemy:
  • zatrudnienie umowa o pracę / B2B, przy stawce powyżej rynkowej (50 – 150 zł / h) w zależności od doświadczenia
  • pracę w siedzibie firmy w samym centrum Wrocławia,
  • pakiety benefitów i udogodnienia socjalne
  • możliwość częściowej pracy zdalnej po okresie wdrożenia,
  • pracę nad jednymi z największych projektów e-commerce w Polsce i za granicą
  • możliwość wdrożenie w inne języki programowania w ciekawych projektach

recruit_bottom2.jpg