Najnowsze oferty pracy

  • Młodszy Specjalista ds. Badań NDT

    REMAK-ENERGOMONTAŻ S.A.   Żmigród    praca stacjonarna
    młodszy specjalista (junior)  umowa o pracę  pełny etat
    4 dni
    przeprowadzanie badań nieniszczących, wsparcie w procesie przygotowywania dokumentacji związanej z wykonywanymi badaniami, weryfikacja i aktualizacja instrukcji, nadzór nad sprzętem badawczym.

    REMAK-ENERGOMONTAŻ S.A.   Katowice    praca stacjonarna
    4 dni
Zobacz więcej ofert pracy

Pharmacovigilance Specialist

Oprandi Polska Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
3112 dni temu

Oprandi Polska jest lokalnym oddziałem szwajcarskiej grupy doradztwa personalnego oprandi & partner, założonej w 1988 r. Nasza firma oferuje usługi mające na celu wsparcie klientów i kandydatów w procesie rekrutacji i zarządzania karierą, a także rozwój kompetencji niezbędnych do kierowania ludźmi w organizacji.

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma farmaceutyczna, jeden z największych graczy na światowym i polskim rynku.

(praca na zastępstwo, ok. 1 – 1,5 roku)
Miejsce pracy: Warszawa

Cel stanowiska:

Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za całościowy proces przygotowywania i raportowania działań niepożądanych, na który składa się sprawne i terminowe zarządzanie danymi ze zdarzeń niepożądanych leków będących w obrocie oraz fazie badań klinicznych.

Zakres obowiązków

  • Zapewnienie terminowego i poprawnego procesu zbierania oraz opracowywania danych odnośnie bezpieczeństwa leków zarówno ze zgłoszeń spontanicznych, jak i z badań klinicznych

  • Ocena medyczna raportu ADR

  • Utrzymywanie kontaktów z właściwymi urzędami i agencjami regulacyjnymi, celem przekazywania zgłoszeń działań niepożądanych

  • Monitorowanie zmian dotyczących krajowych regulacji prawnych dotyczących raportowania AE i przekazywanie informacji o nich do Centrali

  • Ścisła współpraca z CRO odnośnie przeprowadzanych badań klinicznych (szkolenie badaczy dot. raportowania AE)

  • Współpraca z Działem Informacji Medycznej oraz z Działem Marketingu celem zapewnienia terminowości zgłoszeń AE

  • Współpraca z Działem Rejestracji (wymiana informacji dotyczących nowych rejestracji produktów, złożenia raportów PSUR)

  • Zapewnienie szkolenia dla wszystkich pracowników w zakresie raportowania zdarzeń niepożądanych

  • Zarządzanie informacjami dotyczącymi standardowych procedur postępowania (SOP)

  • Regularne monitorowanie piśmiennictwa i wewnętrznych stron internetowych oraz opracowanie stosownych przypadków ADR

  • Przegląd i zestawienie umów z firmami zewnętrznymi dotyczącymi wymiany informacji o bezpieczeństwie leków

  • Zarządzanie bazami danych i systemem archiwizacji

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe farmaceutyczne lub pokrewne

  • Co najmniej 2 letnie doświadczenie w pracy w firmie farmaceutycznej na podobnym stanowisku, w obszarze pharmacovigliance , badań klinicznych lub informacji medycznej

  • Umiejętność myślenia analitycznego

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Dokładność, terminowość i rzetelność

  • Znajomość pakietu MS Office

  • Zaawansowana znajomość języka angielskiego

Pracodawca oferuje

  • Pracę w międzynarodowym środowisku, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Rozwój zawodowy w profesjonalnym i dynamicznym środowisku pracy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz bogaty pakiet socjalny

Osoby zainteresowane udziałem w bieżącym procesie rekrutacji prosimy o zamieszczenie w swoim CV klauzuli o treści:

„Na podstawie art. 7 ust. 1 RODO oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest Oprandi Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Rzymowskiego 53, 02-697, moich danych osobowych przekazanych przeze mnie w CV, liście motywacyjnym i innych dokumentach w celu przeprowadzenia bieżącego procesu rekrutacji. Zgoda została wyrażona dobrowolnie zgodnie z art. 4 ust. 11 RODO. Zapoznałem się z obowiązkiem informacyjnym dostępnym na stronie: www.oprandi.com.pl w zakładce Polityka Prywatności”

Osoby zainteresowane udziałem w kolejnych i podobnych procesach rekrutacji prosimy o zamieszczenie w swoim CV klauzuli o treści:

„Na podstawie art. 7 ust. 1 RODO oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest Oprandi Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Rzymowskiego 53, 02-697, moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury na przyszłe procesy rekrutacyjne. Zgoda została wyrażona dobrowolnie zgodnie z art. 4 ust. 11 RODO. Zapoznałem się z obowiązkiem informacyjnym dostępnym na stronie: www.oprandi.com.pl w zakładce Polityka Prywatności”