Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie Łódź
Personel pomocniczy na magazynie 8.00-16.00 centrum Łodzi

Grupa Progres
Łódź
praca stacjonarna
2875 dni temu

Grupa kapitałowa Progres to ogólnopolski dostawca rozwiązań z zakresu pracy tymczasowej, rekrutacji stałych, szkoleń oraz doradztwa personalnego. Znajdujemy się w pierwszej dziesiątce polskiego rynku Agencji Pracy. Jesteśmy współzałożycielami oraz członkami Stowarzyszenia Agencji Zatrudnienia. Na swoim koncie posiadamy ponad 800 kontraktów podpisanych na terenie całego kraju, dzięki 16 sprawnie funkcjonującym oddziałom.

Miejsce pracy: Łódź
Nr ref.: PRÓ/LDZ/09/2016

Miejsce pracy: Łódź Śródmieście (okolice Przybyszewskiego - Kilińskiego)

Zadania:

- prace pomocnicze na magazynie odzieżowym,
- załadunki / rozładunki odzieży,
- pomoc przy reorganizacji magazynu.

Wymagania:

- dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz,
- brak przeciwwskazań do pracy fizycznej, do noszenia, do chodzenia, do pracy stojącej.

Oferujemy:

- pracę od poniedziałku do piątku,
- pracę wyłącznie na jedną zmianę - w godzinach od 8.00 do 16.00,
- stawkę godzinową 12 zł brutto,
- jasne warunki zatrudnienia.