Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
Pełnomocnik Zarządu ds. Systemu Zapewnienia Jakości

Centrum Badań DNA Sp. z o.o.
Poznań
praca stacjonarna
5770 dni temu

Ogłoszenie numer: 52153, z dnia 2008-11-17

to firma założona przez naukowców. Jesteśmy nowoczesnym ośrodkiem naukowo-badawczym, specjalizującym się w prowadzeniu badań genetycznych, analizach DNA, oraz komercjalizacji prac B+R.

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska

PEŁNOMOCNIK ZARZĄDU DS. SYSTEMU ZARZĄDZANIA JAKOŚCIĄ

Wymagania

  • znajomość norm ISO serii 9000
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • wiedzy z zakresu certyfikacji przedsiębiorstw, i towrzenia dokumentacji systemu ISO
  • doświadczenia w zakresie tworzenia systemów jakości i przeprowadzaniu audytów,
  • kilkuletniego doświadczenia na wymienionym stanowisku,
  • umiejętności organizacyjnych,
  • motywacji do pracy i zaangażowanie,
  • dyspozycyjności Mile widziane:
  • znajomość zagadnień branży biotechnologicznej
  • diagnostyki medycznej
  • Oferujemy

  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie biotechnologicznej
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • samodzielne stanowisko