Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Zachodniopomorskie Szczecin
Pełnomocnik handlowy

Ramsat S.A.
Szczecin
praca stacjonarna
5443 dni temu

Ogłoszenie numer: 73906, z dnia 2009-08-24

Ramsat S.A.

Ramsat S.A jest ogólnopolskim Autoryzowanym Przedstawicielem PTK Centertel od lutego 1993 roku. W chwili obecnej utrzymuje znaczny udział w sprzedaży usług telefonii komórkowej. Wieloletnie doświadczenie w sprzedaży usług marki Idea a obecnie Orange gwarantuje najwyższy poziom współpracy oraz profesjonalną obsługę naszych klientów. Prowadzimy ją zarówno w salonach sprzedaży zlokalizowanych na terenie całej Polski, jak również za pośrednictwem naszych Konsultantów Biznesowych. Zapraszamy na Naszą stronę internetową http://www.ramsat.pl/
W związku z rozwojem naszej sieci sprzedaży poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Szczecin

Opis stanowiska

  • reprezentowanie spółki podczas rozmów handlowych,
  • prezentowanie oferty firmy,
  • zawieranie umów handlowych,
  • aktywne pozyskiwanie klientów,
  • raportowanie efektów pracy,
  • wykonywanie nałożonych planów ilościowych i jakościowych.

Wymagania

  • doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej,
  • umiejętność nawiązywania kontaktów, prowadzenia negocjacji,
  • wysoka motywacja i konsekwencja w dążeniu do postawionych celów,
  • umiejętność szybkiego uczenia się,
  • dobra znajomość pakietu MS Office,
  • mile widziane doświadczenie w branży telekomunikacyjnej.

Oferujemy

  • wynagrodzenie: podstawa i premia uzależniona od wyników,
  • system szkoleń,
  • telefon komórkowy.