Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Lubuskie
Partner Handlowy / Przedstawiciel Regionalny

Wirtualna Strefa
lubuskie
praca stacjonarna
4844 dni temu

Ogłoszenie numer: 147381, z dnia 2011-05-11

Portal www.wirtualnastrefa.pl poszukuje osób przedsiębiorczych lub firm chętnych do podjęcia współpracy jako

Miejsce pracy: lubuskie

Opis stanowiska

Firma zajmuje się tworzeniem nowoczesnej reklamy w internecie jaką jest „Wirtualny Spacer". Przykłady naszych realizacji można zobaczyć na stronie www.wirtualnastrefa.pl

Jeśli jesteś osobą z miłą aparycją, czujesz się dobrze w kontaktach z klientami, jesteś nastawiony na wysokie zyski i ciekawą pracę ta oferta skierowana jest dla Ciebie. Oferujemy bardzo atrakcyjny produkt, bardzo atrakcyjny system wynagrodzenia prowizyjnego oraz wsparcie w postaci szkoleń sprzedażowych.

Do obowiązków osoby zatrudnionej należeć będą:

  • pozyskanie klienta
  • załatwienie spraw formalnych z klientem
  • koordynacja pracy fotografów
  • dbanie o dobry wizerunek firmy na lokalnym rynku
  • raportowanie wyników

Wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży aktywnej
  • Silna motywacja do pracy
  • Zdolność do samoorganizacji
  • Nastawienie na wyniki
  • Wykształcenie min. średnie
  • APLIKACJE TYLKO PRZEZ SERWIS PRACA.PL !!!

Oferujemy

  • Wsparcie w postaci szkoleń
  • Motywujący system prowizji
  • Elastyczny czas pracy

Forma umowy:

  • umowa zlecenie
  • umowa partnerska (jeśli posiadasz firmę)

Wynagrodzenie

Od 2000 do 10000 PLN