Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Partner ds. pozyskiwania terenów inwestycyjnych

Home Group sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
4946 dni temu

Firma deweloperska działająca na warszawskim rynku mieszkaniowym poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:
  • Aktywne poszukiwanie terenów inwestycyjnych (mieszkaniowych i komercyjnych) w Warszawie i okolicach
  • Weryfikowanie dokumentów prawnych z zakresu nieruchomości
  • Współpraca z innymi działami w zakresie realizacji inwestycji
  • Uzyskiwanie wszelkich niezbędnych prawnych decyzji, uzgodnień i pozwoleń
  • Analiza i ocena potencjału wyszukiwanych lokalizacji
  • Prowadzenie rozmów i negocjacji zmierzających do zakupu nieruchomości
  • Bieżące raportowanie do Zarządu
Wymagania:
  • Zarejestrowanie i prowadzenie własnej działalności gospodarczej
  • Dobra znajomość pakietu MS OFFICE
  • Samodzielnośc i kreatywność w działaniu
  • Własny samochód
  • Minimum 3 letnie doświadczenie w pozyskiwaniu terenów inwestycyjnych
  • Dyspozycyjność, zaangażowanie, lojalność
Oferujemy:
  • Atrakcyjne i motywacyjne warunki zatrudnienia
  • Umowę o współpracy na podstawie własnej działalności gospodarczej
  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole
Do przesyłanej aplikacji prosimy dołączyć oświadczenie: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883). Zgoda obowiązuje do odwołania. Przyjmuję do wiadomości, iż przysługuje mi prawo do wglądu do treści moich danych oraz do ich poprawiania".

UWAGA: Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi wyłącznie na wybrane aplikacje.