Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Lubuskie
PARA DO PROWADZENIA DOMU

Javin Investments sp. z o.o.
lubuskie
praca stacjonarna
4025 dni temu

Ogłoszenie numer: 305965, z dnia 2013-08-08

zatrudni na stanowisko:

Miejsce pracy: lubuskie

Opis stanowiska

PANI DO PROWADZENIA DOMU

  • codzienne prowadzenie domu, głównie gotowanie, sprzątanie, zakupy etc
  • opieka nad trojgiem dzieci w wieku ok.  8-10-13 lat (zawożenie/odwożenie do szkoły, posiłki, odrabianie lekcji, etc)

PAN OGRODNIK - ZŁOTA RĄCZKA:

  • bieżące utrzymanie i naprawy w domu i ogrodzie

Wymagania

  • osoby odpowiedzialne, zaradne, życzliwe i mające dobry kontakt z dziećmi
  • pogodne usposobienie
  • wysoki poziom kultury osobistej
  • doświadczenie w pracy z dziećmi – mile widziane referencje
  • płynny angielski - swobodna komunikacja
  • prawo jazdy
  • umiejętność gotowania i prowadzenia domu, wysokie standardy czystości
  • zmienne godziny pracy i okazjonalne wyjazdy
  • gotowość do wyjazdu do Irlandii w trybie pilnym i pobyt długookresowy (oczekiwana współpraca kilkuletnia)

Oferujemy

  • zamieszkanie "przy rodzinie" w osobnym mieszkaniu 2 pokojowym z łazienką
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • samochód służbowy – także do prywatnego użytku
  • możliwość podróżowania
  • szczegóły warunków pracy - do uzgodnienia