Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław
Pakowacz- Magazynier

Mika Plus E.W. Mikos Sp. Jawna
Wrocław
praca stacjonarna
4695 dni temu

Ogłoszenie numer: 163301, z dnia 2011-09-09

Mika Plus zajmuje się produkcją i zbytem grzejników łazienkowych z rur miedzianych i stalowych. Jest firmą o ugruntowanej pozycji na rynku, posiada rozbudowaną sieć dystrybucji na terenie całego kraju.
W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska

  • pakowanie wyrobów,
  • przygotowanie wysyłki towarów,
  • praca w systemie 2-zmianowym.

Wymagania

  • wykształcenie min. zasadnicze zawodowe,
  • doświadczenie w pracy w magazynie,
  • uprawnienia do kierowania wózkiem widłowym mile widziane,
  • dobry stan zdrowia,
  • silna motywacja do pracy.

Oferujemy

  • pracę w młodym zespole,
  • wynagrodzenie ściśle powiązane z wynikami w pracy,
  • możliwość zdobycia uprawnień na wózek widłowy.