Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Bukowice
Pakowacz Bukowice k. Brzegu Dolnego

LeasingTeam Group
Bukowice
praca stacjonarna
3155 dni temu
LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając oby stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.
Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Miejsce pracy: Bukowice
Nr ref.: 005147
Zakres obowiązków:
  • Pakowanie produktów,
  • Dbałość o bezpieczeństwo procesu i jakość towaru,
  • Wykonywanie zadań zleconych przez przełożonego.
Oczekiwania:
  • Odpowiedzialne i sumienne wykonywane zadań,
  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym (6-14-22),
  • Mile widziane uprawnienia do kierowania wózkami widłowymi oraz uprawnienia SEP,
  • Mile widziana znajomość spawania metodą MIG,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.
Oferta:
  • Umowę o pracę tymczasową,
  • Pracę na cały etat,
  • Pewne i stabilne miejsce pracy,
  • Pracę w systemie zmianowym.
Zgodnie z obowiązującym prawem LeasingTeam nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.
Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 636