Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
Osoby do pomocy w księgowości

DNA sp. z o.o.
mazowieckie, Warszawa al. Jerozolimskie
praca stacjonarna
6063 dni temu

Ogłoszenie numer: 41400, z dnia 2008-03-13

Agencja Pośrednictwa Pracy dla swojego Klienta poszukuje:

Miejsce pracy: mazowieckie, Warszawa al. Jerozolimskie

Opis stanowiska

  • księgowanie faktur zakupowych
  • księgowanie wyciągów bankowych
  • wystawianie not korygujących
  • wpinanie dokumentów
  • księgowanie dokumentów magazynowych.
  • Wymagania

  • podstawowa znajomości zagadnień księgowych
  • pozytywne nastawienie i przyjazny sposób bycia
  • chęć zdobywanie nowych umiejętności.
  • mile widziana byłaby znajomość systemu Symfonia i/lub Navision.
  • Oferujemy

    Wymiar pracy:
  • od marca
  • praca przez ok. 3 miesiące, z możliwością zatrudnienia na stałe przez Klienta (na warunkach Klienta)
  • 8h godzin dziennie
  • od poniedziałku do piątku Wynagrodzenie:
  • wynagrodzenie godzinowe 9 zł netto (miesięczne wynagrodzenie ok.1 500 zł netto)