Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
Osobista Asystentka Dyrektora Generalnego

Personnel College BG Doradztwo Kadrowe
Poznań
praca stacjonarna
6436 dni temu

Ogłoszenie numer: 27113, z dnia 2007-03-07

Nasz Klient to dynamicznie rozwijająca się firma, aktywnie zaangażowana we wspieranie kultury i sztuki na terenie całej Europy.

Miejsce pracy: Poznań

Nr Ref.: ALG/1302/07

Opis stanowiska

Idealna kandydatka jest osobą o wysokiej kulturze osobistej, szerokich zainteresowaniach i wiedzy, stanowi partnera i pomoc dla Dyrektora w jego dniu codziennym. Zadania: - Prowadzenie sekretariatu przełożonego; - Organizacja kalendarza spotkań i podróży służbowych przełożonego; - Organizacja dnia przełożonego; - Koordynacja obiegu dokumentów i zapewnienie właściwego przepływu informacji; - Aktywne uczestnictwo w organizacji i koordynacji imprez rozrywkowo - kulturalnych; - Sporządzanie publikacji i dotyczących bieżącej działalności firmy w sferze kultury i sztuki; - Wyszukiwanie informacji o wydarzeniach artystycznych w kraju i zagranicą; - Wsparcie przełożonego w kontaktach zagranicznych (tłumaczenie pism, rozmów).

Wymagania

- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego oraz znajomość drugiego języka obcego zachodniego (francuski lub niemiecki); - Minimum 2–letnie doświadczenie na stanowisku asystentki; - Wykształcenie wyższe (preferowane humanistyczne); - Umiłowanie sztuki i kultury; - Bardzo dobra znajomość obsługi komputera; - Prawo jazdy kat. B; - Bardzo wysoki poziom kultury osobistej; - Dyskrecja i lojalność; - Dokładność, precyzja i poczucie odpowiedzialności; - Lekkość pióra, elokwencja i dar słowa; - Wysoki zmysł estetyczny.

Oferujemy

- Stabilna pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku; - Możliwość awansu zawodowego; - Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie; - Pracę w kulturalnej atmosferze.