Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Bytom
Osoba Sprzątająca w Klubie Fitness

PURE HEALTH AND FITNESS
Bytom
praca stacjonarna
4928 dni temu

Pure Health and Fitness oferuje szeroki zakres najnowocześniejszego sprzętu Cardio (wbudowany ekran telewizyjny), dwie sale treningowe. Zapewniamy również wielofunkcyjny sprzęt siłowy przeznaczony do wszechstronnego treningu.

Miejsce pracy: Bytom

Oferujemy:

Osobie takiej oferujemy :

  • umowę o pracę
  • Doskonałą atmosferę w pracy
  • Darmową Kartę Członkowską

Zadania:

Opis stanowiska pracy

Pure Health & Fitness to sieć nowoczesnych klubów fitness, o których więcej informacji znajdziesz na naszej stronie internetowej.

Do naszego luksusowego klubu poszukujemy osoby, która będzie zajmowała się utrzymywaniem porządku.

Wymagania:
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • sumienność w wykonywanych zadaniach
  • energii i zaangażowania
  • chęć pracy
  • wysokiej kultury osobistej, zawsze nienagannego i schludnego wyglądu
  • umiejętność pracy pod presją

Oczekujemy :
- Wysokiej kultury osobistej
- Sumienności
- Zapału do pracy
- Pogodnego usposobienia :)

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)