Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie
Osoba do współpracy w celu pozyskiwania zleceń dla drukarni

Grafmar Sp. z o.o.
wielkopolskie
praca stacjonarna
5013 dni temu

Ogłoszenie numer: 119848, z dnia 2010-10-25

Drukarnia działająca na rynku od 1998r. zajmująca się głównie drukiem książek, podręczników, czasopism, magazynów, kalendarzy, broszur, folderów, ulotek, druków reklamowych itp. poszukuje:

Miejsce pracy: wielkopolskie

Opis stanowiska

Poszukujemy doświadczonej osoby do współpracy z drukarnią dziełowo-reklamową w celu pozyskiwania zleceń zarównio w kraju jak i za granicą (kraje Unii Eeuropejskiej).

Wymagania

  • Skuteczność,
  • Łatwość nawiązywania kontakty,
  • Zorientowanie w branży poligraficznej i technologii,
  • Miejsce zamieszkania osoby do współpracy nie jest istotne.

Oferujemy

Wynagrodzenie uzależnione proporcjonalnie od wartości pozyskanych i zapłaconych zleceń - do negocjacji