Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Osoba do prowadzenia biura

Büsscher & Hoffmann Polska Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
5504 dni temu

Ogłoszenie numer: 75480, z dnia 2009-09-22

Austriacka firma handlowa zajmująca się produkcją i sprzedażą materiałów hydroizolacyjnych dla budownictwa.

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: PB/08/2009

Opis stanowiska

  • fakturowanie i prowadzenie gospodarki magazynowej w programie WF-Mag
  • monitorowanie należności
  • przygotowywanie przelewów krajowych
  • przygotowywanie dokumentów dla biura rachunkowego
  • codzienny kontakt telefoniczny i mailowy w języku niemieckim z firmą "matką" w Austrii
  • archiwizowanie baz danych
  • wyjazdy służbowe do Austrii (4 razy w roku)

Wymagania

  • dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie
  • wykształcenie min. średnie
  • umiejętność obsługi komputera, pakiet MS Office
  • mile widziana obsługa programu WF-Mag (lub do przeszkolenia)
  • dobra organizacja pracy
  • wysoka kultura osobista

Oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • szkolenia i wyjazdy służbowe do Austrii
  • dodatkowy system premiowy