Najnowsze oferty pracy

  • Pomoc Domowa

    Klient portalu Praca.pl   Warszawa    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  aplikuj bez CV
    3 dni
    Do obowiązków należą głównie prace pielęgnacyjne związane z ogrodem (osoba z doświadczeniem lub wykształceniem ogrodniczym) oraz sprzątanie, mycie okien, prasowanie, pranie w domu.
Zobacz więcej ofert pracy

Osoba do prasowania koszul

PURE HEALTH AND FITNESS
Warszawa, Warszawa, Złote Tarasy
praca stacjonarna
4267 dni temu

Pure Health & Fitness to największa i najszybciej rozwijająca się sieć klubów fitness w Polsce, posiadająca w chwili obecnej 28 lokalizacji w najbardziej prestiżowych miejscach w całej Polsce. Pure to sprzęt najnowszej generacji, innowacyjne formy zajęć grupowych oraz profesjonalna kadra trenerska, która każdego dnia zmienia na lepsze życie tysięcy ludzi.

Miejsce pracy: Warszawa, Złote Tarasy

Oferujemy:
  • stawka 10 zł netto / godzina + członkostwo w naszym klubie.
Zadania:

Poszukujemy dwóch osób do prasowania koszul Klubowiczom w naszych Fitness Klubach. Jednego mężczyzny do pracy w szatni męskiej i jednej kobiety do szatni damskiej.

Wymagania:
  • mile widziane osoby niepalące
  • praca od poniedziałku do piątku w godzinach 7-9 rano