Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie Sopot
Osoba do prac administracyjnych

Polskie Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Centrala O/Gdańsk
Sopot
praca stacjonarna
4953 dni temu

Ogłoszenie numer: 131359, z dnia 2011-01-05

Polskie Towarzystwo Ubezpieczeń S.A., poszukuje studentów (studia zaoczne)  do pracy na umowę zlecenie w Oddziale  Gdańsk z siedzibą w Sopocie

Miejsce pracy: Sopot

Nr Ref.: praca Gdańsk

Opis stanowiska

  • czynności administracyjne w dziale sprzedaży, księgowości i likwidacji

Wymagania

  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera: Windows, Excel,
  • Znajomość obsługi urządzeń biurowych,
  • Łatwość nawiązywania kontaktów.

Oferujemy

  • samodzielną, odpowiedzialną i ciekawą pracę w dynamicznym zespole,
  • atrakcyjny system wynagrodzeń i nowoczesne narzędzia pracy.