Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Osoba do obsługi administracyjno - biurowej

DNA sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
6156 dni temu

Ogłoszenie numer: 37517, z dnia 2007-12-11

Agencja Pośrednictwa Pracy dla swojego Klienta poszukuje:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • zarządzanie korespondencją przychodzącą i wychodzącą
  • przygotowywanie dokumentów do generatora płatności
  • archiwizacja dokumentów finansowych
  • koordynowanie spraw związanych z wezwaniami do zapłaty
  • wysyłanie zamówień do dostawców
  • aktualizacja i archiwizacja akt klientów – odbiorców
  • inne czynności administracyjne wykonywane dla zespołu
  • kontroli kredytowej
  • Wymagania

  • wykształcenie wyższe lub w trakcie,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • dobra znajomość j. angielskiego,
  • praktyczna znajomość programu Word, Excel, Outlook
  • wysoka kultura osobista, miła aparycja,
  • umiejętność dobrej organizacji pracy
  • Oferujemy

    Wynagrodzenie:
  • wynagrodzenie godzinowe 12,50zł netto Wymiar pracy:
  • praca od 3.12.2007r
  • przez 2 miesiące z możliwością przedłużenia umowy na stałe przez pracodawcę
  • 8h godzin dziennie
  • Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.