Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Podlaskie Białystok
Osób Zarzadzających Sprzedażą / Doradców Klienta

Generali Finance sp. z o.o.
Białystok
praca stacjonarna
6672 dni temu

Ogłoszenie numer: 19034, z dnia 2006-04-11

Generali Finance sp z o.o. należy do Grupy Generali, jednego z największych koncernów ubezpieczeniowych świata. Grupa Generali to ponad 170 lat doświadczenia, około 60 tysięcy pracowników oraz miliony klientów. Generali poszukuje:

Miejsce pracy: Białystok

Opis stanowiska

brak

Wymagania

- ze względu na specyfikę i wymagania branży finansowej szczególnie zainteresowani jesteśmy osobami w wieku dojrzałym - wykształcenie minimum średnie - chęć rozwoju zawodowego - dodatkowym atutem będzie doświadczenie (dla osób aktualnie lub w przeszłości zajmujących się sprzedażą - możliwość negocjacji indywidualnych warunków umowy)

Oferujemy

- stabilne miejsce pracy - szeroki wachlarz wysokiej jakości produktów - profesjonalne szkolenia - pomoc wykwalifikowanej kadry menedżerskiej