Zobacz więcej ofert pracy

Ornitolog

Ansee consulting
podkarpackie, praca we Wrocławiu
praca stacjonarna
4747 dni temu

Ogłoszenie numer: 155013, z dnia 2011-07-18

Firma an see consulting wykonująca ekspertyzy przyrodnicze oraz opracowana z zakresu ochrony środowiska zatrudni pracownika na stanowisko:

Ornitolog

Miejsce pracy: podkarpackie, praca we Wrocławiu

Opis stanowiska

  • praca we Wrocławiu, a w przypadku badań terenowych na terenie całego kraju
  • Kierowanie i nadzór nad projektami przyrodniczymi, głównie ornitologicznymi
  • Budowanie zespołu projektowego i planowanie jego prac
  • Prowadzenie badań terenowych z zakresu ornitologii
  • Przygotowywanie wycen dla prac związanych z ekspertyzami przyrodniczymi
  • Przygotowywanie raportów z badań terenowych

Wymagania

  • Chęć podejmowania wyzwań i nastawienie na osiąganie rezultatów
  • Doświadczenie ornitologiczne min. 5 lat (może być amatorskie)
  • Umiejętność oznaczania krajowych gatunków ptaków
  • Wykształcenie kierunkowe przyrodnicze (niekoniecznie biologia)
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Samodzielność i własna inicjatywa
  • Dobra organizacja pracy
  • Prawo jazdy kat. B oraz dyspozycyjność i mobilność

Oferujemy

  • Umowę o pracę