Najnowsze oferty pracy

  • Optometrysta

    Ziko Optyk z o.o..   Legionowo    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę / zlecenie  część etatu
    22 godz.
    Obowiązki: Wykonywanie badań wzroku pod dobór okularów i soczewek kontaktowych; Szkolenie aplikacji soczewek kontaktowych; Doradzanie odpowiedniej korekcji dostosowanej do potrzeb i oczekiwań pacjenta; Stosowanie standardów obsługi klienta zgodnie z wymogami firmy;
Zobacz więcej ofert pracy

Optometrysta

BELLEVUE POLSKA Sp. z o.o.
Bydgoszcz
praca stacjonarna
2953 dni temu

Sieć salonów optycznych

LYNX OPTIQUE

poszukuje na stanowisko:

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Wymagania:
    • ukończone studia potwierdzone dyplomem
    • doświadczenie w branży optycznej
    • umiejętność pracy w zespole
    • odpowiedzialność - energia i zaangażowanie
    • uśmiech i pozytywne nastawienie.
Oferujemy:
    • interesującą pracę w sympatycznym zespole
    • stałą pensję + premię
    • możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie
    • szkolenia z dziedziny optyki.

www.lynx-optique.pl