Opiekunka

Powiatowy Urząd Pracy w Gryfinie
Moryń
praca stacjonarna
14 godz. temu
Opiekunka
Miejsce pracy: Moryń
Numer: StPr/24/0602
OBOWIĄZKI:
sprawowanie czynności opiekuńczo-wychowawczych nad powierzoną grupą mieszkańców
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Moryń

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:
Sposób aplikowania:

za pośrednictwem urzędu

Adres:

Dworcowa 3, 74-500 Chojna, powiat: gryfiński, woj: zachodniopomorskie

Dane kontaktowe:

Katarzyna Błoniarczyk
914141931 w. 150

Sposób kontaktu:

Wymagane dokumenty:

skierowanie

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gryfinie