Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Opiekunka LEŻĄCEJ osoby starszej OCHOTA

Warszawskie Centrum Opieki
Warszawa
praca stacjonarna
6420 dni temu

Ogłoszenie numer: 28124, z dnia 2007-03-22

Warszawskie Centrum Opieki posiada oferty pracy dla osób sprzątających, gospoś, niań oraz opiekunek osób starszych

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

opieka nad osobą starszą leżącą, pampersowanie, przygotowanie posiłków, utrzymywanie porządku. Praca od wtorku do piątku po 7 godzin dziennie

Wymagania

Poszukujemy kobiety w wieku 35-58 lat, z doświadczeniem w opiece nad osobami starszymi, zrównoważonej, spokojnej, cierpliwej, sprawnej fizycznie i niepalącej. Referencje są konieczne.

Oferujemy

10 zł/h.