Opiekunka dzieci w drodze do szkoły

Powiatowy Urząd Pracy w Białej Podlaskiej
Międzyrzec Podlaski
praca stacjonarna
8 dni temu
Miejsce pracy: Międzyrzec Podlaski
Numer: StPr/24/1911
OBOWIĄZKI:
opieka nad dziecmi w drodze do szkoły : zapewnienie dzieciom bezpiecznego pobytu w autobusie, utrzymywanie porządku w czasie jazdy, współpraca z kierowcą.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:
Sposób aplikowania:

za pośrednictwem urzędu

Adres:

Brzeska 16, 21-560 Międzyrzec Podlaski, powiat: bialski, woj: lubelskie

Dane kontaktowe:

Agnieszka Skolimowska
askolimowska@pupbialapodlaska.pl
833416610

Sposób kontaktu:

Wymagane dokumenty:

skierowanie

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Białej Podlaskiej