Najnowsze oferty pracy

  • Pomoc Domowa

    Klient portalu Praca.pl   Warszawa    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  aplikuj bez CV
    9 godz.
    Do obowiązków należą głównie prace pielęgnacyjne związane z ogrodem (osoba z doświadczeniem lub wykształceniem ogrodniczym) oraz sprzątanie, mycie okien, prasowanie, pranie w domu.
Zobacz więcej ofert pracy

Opiekunka do dziecka

LeasingTeam Professional
Gdańsk
pracownik fizyczny
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
918 dni temu
LeasingTeam Professional wspiera polskie i globalne przedsiębiorstwa w pozyskiwaniu kluczowych pracowników i zarządzaniu zasobami ludzkimi. Agencja specjalizuje się w rekrutacjach stałych na stanowiska średniego i wyższego szczebla oraz outsourcingu white-collar. Skutecznie realizuje zlecenia, pracując w oparciu o autorską metodologię ASSET®, która porządkuje działania rekruterów i zwiększa ich efektywność. Posiadamy biura w Gdańsku, Warszawie, Katowicach, Krakowie, Poznaniu oraz we Wrocławiu. Professional należy do LeasingTeam Group – największej w kraju grupy spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od 15 lat skutecznie łączy kandydatów i pracodawców, świadcząc im kompleksowy zakres usług HR.
Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Miejsce pracy: Gdańsk
Nr ref.: 0059411
Zakres obowiązków:
  • Dbanie o rozwój dziecka, np. stosowanie odpowiednich zabaw;
  • Zaspokajanie podstawowych potrzeb fizjologicznych dziecka;
  • Dbałość o bezpieczeństwo dziecka;
  • Dbałość o czystość otoczenia dziecka;
  • Udzielanie pierwszej pomocy w przypadkach zagrożenia życia dziecka.
Oczekiwania:
  • Wymagania kwalifikacyjne: wykształcenie w kierunku pedagogika/ psychologia;
  • Cierpliwość, zaangażowanie i przyjazny stosunek do dzieci;
  • Motywacja do pracy, sumienność i staranność.
Oferta:
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Praca od poniedziałku do piątku, sporadycznie w weekendy;
  • Atrakcyjne zarobki;Dogodne godziny pracy (rozpoczęcie dnia między 8 a 10, dzień pracy 8h); dodatkowe godziny za porozumieniem;
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów.

Zgodnie z obowiązującym prawem LeasingTeam Professional nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 16 570
www.ltprofessional.pl