Opiekun w domu pomocy społecznej

Gdański Urząd Pracy
Gdańsk
praca stacjonarna
2 dni temu
Miejsce pracy: Gdańsk
Numer: StPr/24/4061
OBOWIĄZKI:
Opieka nad mieszkańcami DPS, czynności higieniczno-pielęgnacyjne, pomoc w spożywaniu posiłków, uczestnictwo we wszystkich formach aktywności podopiecznych, także na zewnątrz DPS, pomoc w zakupach dla mieszkańców, spacery z mieszkańcami. Praca zmianowa w godzinach: 7-19, 19-7.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Uprawnienia: Opiekun medyczny

Wymagania inne:

mile widziane doświadczenie na wykonywanym stanowisku, umiejętność pracy w zespole, dobra organizacja, empatia.

Miejsce pracy:

Gdańsk

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 do 4 300 PLN

KONTAKT:
Sposób aplikowania:

za pośrednictwem urzędu

Adres:

Lastadia 41, 80-880 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie

Dane kontaktowe:

Marta Jeruzalska
587431446

Sposób kontaktu:

Wymagane dokumenty:

Źródło oferty pracy: Gdański Urząd Pracy