Zobacz więcej ofert pracy

Opiekun / Opiekunka w żłobku

M-ANDREAS Sp. z o.o.
Szczecin, ul. Henryka Siemiradzkiego 8
asystent
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
21 dni temu
Przedszkole Fun&Math to placówka o wyjątkowym profilu, stawiająca na innowacyjne podejście do pedagogiki dziecięcej.

Tworzymy bezpieczną przestrzeń dla dziecka, w której towarzyszymy mu w rozwoju, wspieramy je i uczymy rozwijania własnego potencjału, a emocje i potrzeby rozwijającego się człowieka są dla nas priorytetem.
Miejsce pracy: Szczecin, ul. Henryka Siemiradzkiego 8
Opis stanowiska

Poszukujemy opiekunki dziecięcej, której zadaniem będzie współtworzenie bezpiecznej i przyjaznej  atmosfery naszym podopiecznym.

Zależy nam na osobie kreatywnej, uśmiechniętej, aktywnej, dla której nie stanowi problemu praca na podłodze i innych ulubionych miejscach dzieci oraz dla której dobro dzieci jest priorytetem.

Od kandydata oczekujemy
  • kwalifikacje opiekunki dziecięcej,
  • chęci do pracy i współtworzenie ciekawych zajęć, kreatywności, empatii, wyczulenia na potrzeby dziecka, poczucie humoru i umiejętności rozwiązywania dziecięcych problemów.
Oferujemy
  • ciekawą pracę w zgranym zespole,
  • możliwość rozwoju i współtworzenia wyjątkowej placówki.