Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Asystent Osoby Niepełnosprawnej Warszawa
Opiekun / Opiekunka Osoby Niepełnosprawnej

Fundacja Idylla
Warszawa
40,00 - 50,00 zł / godz. (w zal. od umowy)
asystent
tymczasowa/dodatkowa
umowa zlecenie / kontrakt B2B
praca mobilna
rekrutacja online
3 godz. temu
Miejsce pracy: Warszawa
Zakres obowiązków:
  • Asystowanie w codziennych czynnościach (mycie, ubieranie, jedzenie).
  • Pomoc w poruszaniu (wózki inwalidzkie, urządzenia pomocnicze).
  • Wsparcie w załatwianiu formalności (urzędy, banki).
  • Organizacja i towarzyszenie podczas wizyt medycznych (lekarze, rehabilitanci).
  • Pomoc w prowadzeniu domu (zakupy, gotowanie, sprzątanie).
Wymagania:
  • Doświadczenie w pracy z osobami z niepełnosprawnościami.
  • Empatia i wysoka kultura osobista.
  • Dobra organizacja czasu.
  • Elastyczność czasowa, gotowość do pracy wieczorem i w weekendy.
  • Znajomość technik opieki nad osobami z niepełnosprawnościami.
Oferujemy:
  • Przyjazna atmosfera pracy.
  • Wsparcie doświadczonych koordynatorów.
  • Elastyczne godziny pracy.
  • Szkolenia i kursy podnoszące kwalifikacje.
?  Co oznacza „Aplikuj szybko”?
„Aplikuj szybko” oznacza, że jednym kliknięciem zaaplikujesz na ogłoszenie. Pracodawca otrzyma CV użyte przez Ciebie przy wcześniejszym aplikowaniu lub ostatni dodany przez Ciebie plik w Moje CV. Aby skorzystać z funkcji “Aplikuj szybko” musisz być zalogowany.

Poznaj

FUNDACJA IDYLLA

Fundacja IDYLLA to organizacja pozarządowa, której głównym celem jest uczynienie idyllicznego życia jak największej grupie potrzebujących. Nasi wolontariusze, trenerzy i profilaktycy to doświadczeni profesjonaliści pracujący od lat z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi potrzebującymi wsparcia w różnych dziedzinach życia. Prowadzimy grupy wsparcia, konsultacje, poradnictwo, mediacje, terapię indywidualną i grupową dla dzieci i dorosłych.