Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław Administrator Floty Wrocław
Opiekun Klienta Najmu Długoterminowego

SIXT Rent a Car
Wrocław
specjalista (mid)
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
2 dni temu
MIEJSCE PRACY: Wrocław
Poznaj SIXT Polska

SIXT jest liderem światowego rynku rent a car i obecnie posiada ponad 2 000 oddziałów w 105 krajach. Firma powstała w 1912 roku w Niemczech, a Polsce działa od ponad 20 lat. Operatorem licencji SIXT na Polskę jest firma Eurorent Sp. z o.o.

SIXT Polska dostarcza klientom kompleksową usługę wynajmu samochodów na najwyższym poziomie, zarówno w zakresie wynajmu krótko i długoterminowego, samochodów na abonament, a także limousine service, czyli pojazdu z kierowcą. W portfolio SIXT znajduje się szeroki wybór samochodów znanych marek od klasy ekonomicznej po premium.
Opis stanowiska
  • Administrowanie nową flotą klienta – opieka i kontrolowanie stanu zużycia pojazdów, organizacja aut zastępczych itp. w siedzibie najemcy i poza nią
  • Aktywne reagowanie na zgłoszenia użytkowników dot. ewentualnych awarii i usterek wynajmowanych aut
  • Koordynowanie i organizacja procesu udzielenia pomocy w przypadku unieruchomienia samochodu w Polsce lub zagranicą
  • Raportowanie powierzonych zadań
  • Organizacja pracy ze współpracownikami
  • Administrowanie dokumentacją w systemach IT
  • Współpraca z działem technicznym oraz oddziałami wynajmu SIXT w Polsce i za granicą
  • Kontrola kosztów
Wymagania
  • Doświadczenie w branży automotive – warunek konieczny
  • Podstawowa znajomość budowy i obsługi samochodu
  • Zaawansowana znajomość jeżyka angielskiego w mowie i piśmie – warunek konieczny
  • Prawo jazdy kat. B – warunek konieczny
  • Gotowość do podróży służbowych po Polsce oraz rzadziej po Europie
  • Znajomość języka koreańskiego będzie dużym, dodatkowym atutem
OFERUJEMY:
  • Pracę na pełen etat w oparciu o umowę o pracę.
  • Samodzielność w działaniu
  • Elastyczna praca zmianowa
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia oraz samodzielność w działaniu
  • Samochód służbowy
  • Opiekę medyczną
  • Platforma e-learningowa do nauki języków
  • Najem pracowniczy samochodów na atrakcyjnych warunkach

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku aplikowania.

Poznaj

Eurorent Sp. z o.o.