Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie Rumia
Opiekun Klienta / Dysponent - Kasjer

Bank Rumia Spółdzielczy
Rumia
praca stacjonarna
6356 dni temu

Ogłoszenie numer: 27558, z dnia 2007-03-21

Bank Rumia Spółdzielczy jest instytucją finansową z ponad 50 letnim doświadczeniem sprzedaży produktów bankowych na lokalnym rynku. Nowoczesna Centrala Banku i jego oddziały, konkurencyjna oferta, wysoka jakość obsługi, rodzinna atmosfera pozwala Bankowi Spółdzielczemu osiągać wysokie wyniki oraz szczycić się wieloma tytułami np. "Bank przyjazny dla przedsiębiorców".

Miejsce pracy: Rumia

Opis stanowiska

Do zadań Opiekuna Klienta / Dysponenta - Kasjera będzie należeć: - Aktywna sprzedaż produktów bankowych Klientom z sektora Małych i Średnich Przedsiębiorstw, - Budowanie trwałych relacji z Klientami, - Zapewnianie Klientom profesjonalnej obsługi bankowej.

Wymagania

- Doświadczenie w sprzedaży produktów bankowych lub obsłudze Klienta, - Znajomość produktów finansowych i bankowych, - Ukierunkowanie na realizację zadań i osiągnięcie założonych celów, - Komunikatywność, - Łatwość w nawiązywaniu kontaktów, - Umiejętność pracy w środowisku MS Office, - Wykształcenie minimum średnie, - Wysoka kultura osobista, - Dokładność, skrupulatność

Oferujemy

- Szkolenia rozwijające kompetencje i pogłębiające wiedzę, - Atrakcyjny pakiet socjalny, - Możliwość rozwoju i awansu zawodowego, - Ciekawą i odpowiedzialną pracę w młodym zespole.

Poznaj

BANK RUMIA SPÓŁDZIELCZY

Bank Rumia Spółdzielczy jest instytucją finansową z 65- letnim doświadczeniem w sprzedaży produktów bankowych na lokalnym rynku. Zgodnie ze słowami naszej misji: „Realizujemy pomysły ludzi stąd”. Nowoczesna Centrala i jego Oddziały, konkurencyjna oferta i wysoka jakość obsługi pozwala naszemu Bankowi osiągnąć wysokie wyniki oraz szczycić się wieloma tytułami, m.in. godłem „Bank Spółdzielczy Roku 2014” nadanym przez Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej